Oferta

 • Arażnacja pomieszczenia

  Na pierwszym spotkaniu przy pomocy ankiety ustalamy jakie kolory będą zastosowane we wnętrzu, w jakim stylu będzie utrzymane, czy przedmioty zastane będą wykorzystane oraz nakreślamy budżet. Pomieszczenie jest wymiarowane, bądź pobierane są rzuty pomieszczeń od Inwestora.

  Na kolejnej wizycie przedstawiamy wstępną koncepcję w postaci roboczej wizualizacji, zawierającą proponowany układ funkcjonalny pomieszczenia bądź pomieszczeń z rozmieszczeniem ścian działowych i elementów wyposażenia.

 • Zakupy

  Istnieje możliwość wspólnych zakupów z klientem, cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości czasu i miejsca zakupów.

 • Konsultacja

  Konsultacja obejmuje jedno spotkanie podczas którego projektant może podpowiedzieć jakie kolory dobrać do wnętrza, w jakim stylu urządzić dane pomieszczenie, pomoże dopasować meble i dodatki.

  Konsultacja jest formą rozmowy i nie obejmuje wizualizacji ani rysunków. Opłata za konsultację pobierana jest po skończonym spotkaniu.

 • Nadzór autorski

  Zawiera jedną wizytę lub pakiet wizyt, podczas których nadzorowane są prace wykonawcze prowadzone w danym pomieszczeniu.

  Na pierwszej wizycie Inwestor ustala, czy chce korzystać z tej usługi i w jakim zakresie.